затверджене громадою на Молитовному Вічі 18 жовтня 2015 року

ЗВЕРНЕННЯ КРИВОРІЗЬКОЇ РАДИ ЦЕРКОВ З НАГОДИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА МІСЬКИХ ГОЛІВ 

(затверджене громадою на Молитовному Вічі 18 жовтня 2015 року).

 

Шановні співгромадяни!

 

25 жовтня 2015 року відбудуться вибори до місцевих рад. Відповідальність лягає на кожного громадянина, адже від нашого спільного вибору залежить склад нової міської ради.

 

ДОРОГІ ВИБОРЦІ! Криворізька Рада Церков закликає вас використати час, який лишився до дня голосування, для кращого ознайомлення з кандидатами та політичними партіями, щоб у день голосування, 25 жовтня, помолившись, прийти на виборчі дільниці та зробити відповідальний, усвідомлений вибір. Не слід продавати свій голос ані за гроші чи інші матеріальні цінності, ані за солодкі обіцянки. Зробіть свій вибір чесно і за совістю.

 

ШАНОВНІ КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ! Хочемо наголосити на моральній складовій виборів. Обман чи підкуп виборців, надання їм завідомо нездійсненних обіцянок, фальшування підсумків голосування є виявом неправди, яка є порушенням Божих заповідей. Тому ми закликаємо вас пам’ятати про відповідальність не лише перед людським законом, але і перед Богом, Який бачить все.

 

Яким би не було наше місце в суспільстві, МИ ВСІ, ЯК ЙОГО ГРОМАДЯНИ, ТАК ЧИ ІНАКШЕ БЕРЕМО УЧАСТЬ У ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ. Як мінімум – КОЛИ ВІДДАЄМО СВІЙ ГОЛОС ПІД ЧАС ВИБОРІВ ЗА ТОГО ЧИ ТОГО КАНДИДАТА. У цьому полягає не тільки наше громадянське право, а й наша громадянська відповідальність. При формуванні реального громадянського суспільства потрібно давати собі звіт: відмовляючись від голосування, ми віддаємо іншим наше право визначати не тільки власну долю, а й майбутнє своїх дітей, свого міста.

 

Святе Письмо висуває однакові кваліфікаційні вимоги до керівників на всіх рівнях влади: «вибери з народу здібних, богобоязливих, надійних і непідкупних людей і постав їх начальниками над тисячами, сотнями, півсотні і десятками» (Вихід 18:21).

 

ЗАЗНАЧЕНІ КРИТЕРІЇ СЛУЖАТЬ ДУЖЕ КОРИСНИМ ТЕСТОВИМ ФІЛЬТРОМ ПРИ РІШЕННІ, ЗА ЯКОГО КАНДИДАТА НА КЕРІВНЕ МІСЦЕ «ПІД СОНЦЕМ» СЛІД ВІДДАВАТИСВІЙ ГОЛОС. Голосувати потрібно за того, хто найбільшою мірою відповідає зазначеним вище чотирьом біблійним критеріям: за найбільш ЗДІБНОГО, БОГОБОЯЗЛИВОГО, ПОРЯДНОГО І НЕПІДКУПНОГО на благо всього суспільства.

Історія довела, що від голосу кожного з нас, від нашої волі творити добро і протистояти злу залежить багато. Усвідомлений, відповідальний, чесний вибір під час голосування 25 жовтня – ще один крок до побудови нового, мирного та процвітаючого міста.

 

Бажаємо всім мудрості від Господа та закликаємо на добрі справи Боже благословення!

 

від імені Криворізької Ради Церков

Роман Морозов, секретар